Шановні члени Федерації пейнтболу України,

Згідно зі Статутом Федерації пейнтболу України, один раз на чотири роки повинен проводитись Всеукраїнський З’їзд, котрий є вищим керівним органом Федерації. Останній VІ Звітно-виборчий З’їзд Федерації відбувся 18 лютого 2011 року у м. Києві, отже наступний, VII Звітно-виборчий З’їзд, мав би відбутися на початку 2015 року.

Попередньо проведення З’їзду планується на кінець січня – початок лютого 2015 року, остаточно дата проведення буде узгоджена пізніше.

Як і раніше, на З’їзді обиратимуться Президент Федерації та Віце-президенти, Генеральний секретар, члени Правління, Контрольно-Ревізійної комісії та Бюджетного Комітету. Варто також зауважити, що будь-хто з членів Федерації має право висунути свою кандидатуру на виборчу посаду.

Для участі у З’їзді запрошуватимуться представники усіх осередків ФПУ по областях, а також капітани/представники команд, що брали участь у змаганнях ФПУ у 2014 році. Остаточне рішення щодо учасників Звітно-виборчого З’їзду прийматиме Правління.

Зараз ви можете визначатись із кандидатами на виборчі посади та передавати свої пропозиції капітанам/представникам команд та представникам місцевих осередків.