Згідно з рішенням Правління ФПУ від 18.08.2014 р. (Протокол №2014-9 від 18.08.2014 р. можна знайти у розділі «Документи») встановлено наступний регламент для проведення Чемпіонату України у версії П`ятірки:

  1. Чемпіонат України проводитиметься в рамках 3-го етапу Кубку України в Одесі, 23-го серпня 2014 року.
  2. Вступний внесок на Чемпіонат України для команд, які братимуть участь у 3-му етапі Кубку, встановлено у розмірі 50 доларів США по курсу НБУ на день платежу. Для команд, що братимуть участь тільки у Чемпіонаті, вступний внесок встановлено у розмірі 250 доларів США по курсу НБУ на день платежу.
  3. Відбіркові ігри проподитимуться спільні для Кубку і для Чемпіонату. Далі, на основі даних результатів, визначатимуться команди, що братимуть участь у фіналі Кубку та у фіналі Чемпіонату окремо. Якщо кількість відбіркових ігор Кубку складатиме 4 гри, то півфінал Чемпіонату не проводитиметься, а команди перейдуть до фіналу за принципом: кращі команди обох груп гратимуть за 1-2 місця, а наступні за ними команди з обох груп розігруватимуть 3-4 місця.
  4. Обмеження на участь легіонерів для Чемпіонату України, згідно з діючими Правилами проведення змагань з пейнтболу, діятиме лише у фіналах Чемпіонату.
  5. За умови оплати командами вступного внеску у розмірі 50 доларів США по курсу НБУ на день платежу, організатори Чемпіонату звільняються від оплати 500 грн. на рахунок ФПУ за кожну команду-учасницю.

Запрошуємо команди реєструватися для участі у Чемпіонаті України з пейнтболу у версії П`ятірки!