15 грудня 2012 року за ініціативи Спортивного комітету України відбудуться ІІ Всеукраїнські Ігри Єдиноборств (Ukrainian Combat Games).

Ukrainian Combat Games (UCG) – це яскраве спортивне шоу, яке вже вдруге збере разом численних прихильників східних єдиноборств, спорту та здорового способу життя.

Спортивна частина UCG’2012 включатиме видовищні змагання у більш ніж десяти видах бойових мистецтв, таких як Кікбоксинг, Ушу, Карате, Муей-тай, Сумо, Панкратіон, Алиш, Самбо, Джиу-джитсу та Фрі-файт.

На чотирьох різних секціях (ринг, дохьо, татамі/поміст та килим) за звання Чемпіонів боротимуться близько 100 найсильніших спортсменів: Майстри спорту України та міжнародного класу, переможці та призери Чемпіонатів України, Європи та Cвіту, а також учасники та призери Всесвітніх Ігор Єдиноборств 2010 в Пекіні.

«У минулому році Ігри стали проривом, адже спортивної події такого рівня у сфері не олімпійських видів спорту до цього проекту не було», – Андрій Коваль, Чемпіон UCG’2011, Майстер спорту міжнародного класу з Ушу Таолу, п’ятикратний Чемпіон Європи.

Ukrainian Combat Games – найбільш рейтингові та престижні офіційні змагання з єдиноборств, що проходять у повній відповідності до регламенту та правил кожного із них. Спортивна частина UCG’2012 – це відбіркові та фінальні бої. Відбіркові проходитимуть одночасно на всіх майданчиках, фінальні – по черзі на кожному.

«Всеукраїнські ігри єдиноборств – один з найбільш масштабних та перспективних спортивних проектів, які проводить Спортивний комітет України. Тільки тут глядачі водночас можуть побачити найсильніших спортсменів з понад 10 видів єдиноборств», – Ілля Шевляк, президент Спортивного комітету України.

Ukrainian Combat Games – це не лише офіційні змагання, а ще й яскраве спортивне шоу. У програмі UCG’2012 можна буде побачити показові виступи з айкідо, таекван-до, кендо та капоейри.

Проект UCG є соціальним. Його основний меседж – популяризація бойових мистецтв, здорового способу життя та спорту загалом.

Відвідування події є безкоштовним та відкритим для всіх охочих.

Дата: 15 грудня 2012 року

Місце: м. Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова Арена.

Початок: 16:00

Вхід вільний

Більше інформації на офіційному сайті проекту www.combatgames.com.ua або на сторінці «ВКонтакте» http://vk.com/combatgames

Організаційний партнер UCG’2012 – компанія «СпортЛаб».

Проект проходить за ініціативи Спортивного комітету України.